Ogłoszenia duszpasterskie 13.05.2018

W tym tygodniu Kościół wspomina

• 14.05. poniedziałek – Św. Macieja Apostoła
  • 16.05. środa – Św. Andrzeja Boboli

1. Kancelaria parafialna czynna w ciągu tygodnia po Mszy świętej – patrz intencje Mszy Świętych.

2. Nabożeństwa Majowe:

• w kościele – po Mszy świętej,
  • przy kapliczkach – g. 19.00 (Pisarzowice, ul. Kolejowa; Pisarzowice – centrum; Wilkszyn, ul. Wiśniowa).

3. Dzisiaj nasza wspólnota przeżywa uroczystość I Komunii Świętej. Biały tydzień dla dzieci komunijnych: Msza święta o godz. 18.00, po Mszy nabożeństwo majowe.

4. W czwartek wyjazd dzieci komunijnych do Sanktuarium w Krzeszowie. Dzieci z Pisarzowic gromadzą się koło szkoły o godz. 7.45. Dzieci w Wilkszyna na pętli autobusowej o godz. 7.50. Powrót przewidziany jest około godz. 16.00.

5. Za tydzień, o godz. 11.30, obchodzić będziemy Rocznicę I Komunii świętej

6. Spowiedź św. dla dzieci rocznicowych i rodziny w sobotę o godz. 10.00.

7. Ze względu na uroczystość I Komunii będzie dziś dodatkowa Msza Święta o godz. 16.00 połączona z nabożeństwem Fatimskim.

8. 25 maja (piątek) do godz. 14.00 na pętli autobusowej w Wilkszynie można składać śmieci elektryczne i elektroniczne – dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na Misjonarzy.

9. 27 maja (niedziela) w naszej parafii będziemy gościć młodzież studencką JP2, która otrzymuje stypendia Papieskie. Za tydzień będzie zbiórka do puszki na wsparcie pikniku z okazji dnia dziecka.

10. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa. Zachęcam osoby starsze i chore do duchowego uczestnictwa we Mszy św.

Zapowiedzi przedmałżeńskie

Zapowiedź III: