Ogłoszenia duszpasterskie 21.10.2018

• 22.10. poniedziałek – św. Jana Pawła II
  • 23.10. wtorek – św. Jana Kapistrana
  • 24.10. środa – św. Antoniego Marii Clareta

1. W październiku zapraszam dzieci wraz z rodzicami na różaniec:
w dni powszednie Msza św. o 17.30, różaniec o 18.00;
w soboty Msza św. o 16.30, różaniec o 17.00.

2. Dziś w całej Polsce odbywa się liczenie wiernych uczestniczących we Mszach świętych.

3. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Z tej okazji w naszej Parafii gościmy kleryków ze Zgromadzenia Ojców Klaretynów.

4. Jak co roku nasza Parafia wspomaga kuchnię dla ubogich prowadzoną przez siostry Jadwiżanki. W Kredensie wystawiona jest skrzynka do której można wkładać produkty spożywcze z długim terminem ważności.

5. W środę o godz. 19.00 spotkanie modlitewne grupy Laurentius. Zapramy członków wspólnoty oraz wszystkich chętnych.

6. W piątek po różańcu zbiórka dla ministrantów.

7. W sobotę o godz. 17.00 spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania.

8. W sobotę od 10.00 do 11.00 na parkingu koło cmentarza będzie można uregulować opłatę za cmentarz.

9. Za tydzień o godz. 11.30 Jubileuszowa Msza małżeństw. W jej trakcie nastąpi odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Proszę, abyście zaprosili na tę uroczystość swoich najbliższych, by wspólnie przeżyć ten piękny dzień. Okazja do spowiedzi w tygodniu w czasie różańca.

10. Za tydzień nastąpi zmiana czasu – śpimy godzinę dłużej.

11. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na remont organów.

12. Bardzo proszę, aby w ciągu tygodnia wygrabić liście wokół kościoła.

13. Na bocznym ołtarzu znajdują się kartki wypominkowe.

14. Dzieci zapraszam po naklejki.

15. W naszym kościele działa kamera internetowa. Zachęcam osoby starsze i chore do duchowego współuczestnictwa we Mszy św.

16. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.