Ogłoszenia duszpasterskie 10.03.2019

1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

MSZE ŚW. W NIEDZIELĘ – godz. 8.30, 10.00, 11.30, 16.00

1. Kancelaria parafialna czynna w ciągu tygodnia po Mszy św. → patrz intencje Mszy św.

2. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 18.00

3. W piątek o godz. 18.30 zbiórka dla ministrantów.

4. Wczoraj rozpoczęły się nauki przedmałżeńskie. Szczegóły na podstronie Nauki przedmałżeńskie.

5. W środę, po Mszy św. o 17.00, nabożeństwo fatimskie.

6. Bardzo proszę, aby na cmentarzu segregować śmieci: plastiki i szkło do osobnych wyznaczonych pojemników; pozostałe odpady do kontenerów na odpady zmieszane.

7. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na remont organów.

8. Dzieci zapraszam po naklejki.

9. Zapraszam do pomocy w remoncie naszej Betlejemki w sobotę na godz. 9.00

10. W zakrystii kościoła są do nabycia paschaliki wielkanocne Caritasu w cenie 6 zł i 14 zł, oraz baranki z czekolady w cenie 5 zł.

11. W naszym kościele działa kamera internetowa. Zachęcam osoby starsze i chore do duchowego współuczestnictwa we Mszy św.

12. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Dostępny jest Gość Niedzielny i Nowe Życie.

13. Organizowane są wczasy dla seniorów od 9 do 19 września w Darłówku. Koszt transportu i pobytu to 900 zł. W cenie 4 posiłki i inne atrakcje. Szczegóły zamieszczone są w gablocie przed kościołem.

Zapowiedzi przedślubne:

• Zapowiedź II: