Ogłoszenia duszpasterskie 7.04.2019

5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

MSZE ŚW. W NIEDZIELĘ – godz. 8.30, 10.00, 11.30, 16.00

SPOWIEDŹ WIELKOPOSTNA – wtorek, od g. 9.30 i od 17.00 do 18.00

1. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. patrz →intencje Mszy św.

2. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o 8.30 zmiana Tajemnic Różańcowych.

3. W piątek nie będzie drogi krzyżowej – odbędzie się w poniedziałek w ramach rekolekcji.

4. Dzisiaj, po Mszy św. o 11.30, spotkanie z Rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św. – odbiór strojów komunijnych.

5. Dzisiaj w naszej parafii rozpoczynają się Rekolekcje Wielkopostne, które głosić będzie ks. prof. Mariusz Rosik. Szczegółowy plan rekolekcji zamieszczony jest na podstronie →Rekolekcje oraz w gablocie przed Kościołem.

6. Za tydzień, w Niedzielę Palmową, w czasie Mszy św. poświęcenie palm, a o 11.30 procesja z palmami wokół Kościoła.

7. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na remont organów.

8. Dzieci zapraszam po naklejki.

9. W naszym kościele działa kamera internetowa. Zachęcam osoby starsze i chore do duchowego współuczestnictwa we Mszy św.

10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Dostępny jest Gość Niedzielny i Nowe Życie.