Ogłoszenia duszpasterskie 26.05.2019

6 NIEDZIELA WIELKANOCY

MSZE ŚW. W NIEDZIELE – godz. 8.30, 10.00, 11.30

Z kalendarza liturgicznego na bieżący tydzień:

06.05, niedziela Dzień Matki
29.05, środa św. Urszuli Ledóchowskiej
31.05, czwartek Nawiedzenie NMP
1.06, piątek św. Justyna
Dzień Dziecka

1. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszach świętych, patrz →intencje Mszy św.

2. Nabożeństwa majowe w tygodniu w kościele po Mszy świętej; w Pisarzowicach przy kapliczkach o godz. 19.00.

3. Klub Bączek przy ul. Leśnej zaprasza rodziny na dzień dziecka w sobotę od godz. 9.00 do 13.00.

4. Proszę o pomoc w remoncie Betlejemki w sobotę od godz. 8.30. Przydatne będą wkrętarki.

5.Za tydzień I niedziela miesiąca – adoracyjna. Po Mszy św. o 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.

6. Dziękuję za ofiary składane na remont organów.

7. Dzieci zapraszam po naklejki.

8. W piątek 31 maja organizowany jest popołudniowy wyjazd rodzinny do zespołu klasztornego w Głębowicach (k. Wołowa, 45 km od Wilkszyna). Wyjazd rozpocznie się wspólnym ogniskiem o godz. 19.00. Istnieje możliwość wykupienia noclegu oraz śniadania w cenie 50 zł. Ministranci nocują bezpłatnie (wyjazd zostanie ufundowany przez Akcję Katolicką z pieniędzy zebranych ze sprzedaży bombek). Dojazd we własnym zakresie. Ilość noclegów ograniczona. Szczegóły oraz zapisy w zakrystii Kościoła.

9. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa. Zachęcam do uczestnictwa we Mszach Świętych osoby chore i starsze.

Zapowiedzi przedślubne:

• Zapowiedź I: