Ogłoszenia duszpasterskie 23.06.2019

MSZE ŚW. W NIEDZIELE – godz. 8.30, 10.00, 11.30

Z kalendarza liturgicznego na bieżący tydzień:

24.06, poniedziałek Narodzenie Świętego Jana Chrzciciela, Głównego Patrona Archidiecezji Wrocławskiej – Uroczystość
27.06, czwartek Zakończenie Oktawy Bożego Ciała
28.06, piątek Najświętszego Serca Pana Jezusa – Uroczystość
św. Ireneusza, Biskupa i Męczennika
29.06, sobota Świętych Apostołów Piotra i Pawła – Uroczystość

1. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszach świętych, patrz →intencje Mszy św.

2. W poniedziałek, 24 czerwca do godz. 11.00 zbiórka sprzętu elektrycznego i elektronicznego: w Wilkszynie na parkingu przy kościele; w Pisarzowicach przy boisku szkolnym. Pieniądze zebrane ze sprzedaży odzyskanych surowców zostaną przekazane na misje.

3. W środę po Mszy św. krótki recital Pielgrzyma udającego się do Hiszpanii szlakiem św. Jakuba. Będzie możliwość wsparcia finansowego.

4. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. W czasie Mszy św. poświęcenie wianków.

5. W piątek, ze względu na uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, nie obowiązuje nas post.

6. 2 sierpnia wyrusza Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Wiernych z naszej parafii, którzy planują wziąć w niej udział, proszę o wpisanie się w zakrystii kościoła.

7. Proszę o pomoc w remoncie Betlejemki w sobotę od godz. 8.30. Przydatne będą wkrętarki.

8. Dziękuję za ofiary składane na remont organów.

9. Dzieci zapraszam po naklejki.

10. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa. Zachęcam do uczestnictwa we Mszach Świętych osoby chore i starsze.

Zapowiedzi przedślubne:

• Zapowiedź III: