Ogłoszenia duszpasterskie 28.07.2019

MSZE ŚW. W NIEDZIELE – godz. 8.30, 10.00, 11.30

Z kalendarza liturgicznego na bieżący tydzień:

29.07, poniedziałek Św. Marty
30.07, wtorek Św. Piotra Chryzologa, biskupa i doktora Kościoła
30.07, środa Św. Ignacego z Loyoli
1.08, czwartek Św. Alfonsa Liguori, biskupa i doktora Kościoła
2.08, piątek Św. Euzebiusza z Vercelli, biskupa
Św. Piotra Juliana Eymarda

1. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszach świętych, patrz →intencje Mszy św.

2. Z okazji wspomnienia św. Krzysztofa dzisiaj po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów. Z tej okazji będzie zbiórka do puszki na zakup pojazdów dla misjonarzy.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź od godz. 17.30; Msza św. o 18.00.

4. W piątek do południa odwiedziny chorych.

5. W piątek wyrusza piesza pielgrzymka na Jasną Górę.

6. Za tydzień przypada 1 niedziela miesiąca – adoracyjna. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.

7. Dziękuję za ofiary składane na remont organów.

8. Za tydzień zbiórka do puszki na wsparcie festynu rodzinnego.

9. BioBank, który prowadzi bezpłatne badania w kierunku chorób sercowo-naczyniowych i cukrzycy, zaprasza Dolnoślązaków do skorzystania z tego pakietu. Adres: Pracze Odrzańskie, ul. Stabłowicka 147 bud. 3, parter. Zapisy telefoniczne: 727-666-610

10. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa. Zachęcam do uczestnictwa we Mszach Świętych osoby chore i starsze.

Zapowiedzi przedślubne:

• Zapowiedź III: