Ogłoszenia duszpasterskie 25.08.2019

MSZE ŚW. W NIEDZIELE – godz. 8.30, 10.00, 11.30

Z kalendarza liturgicznego na bieżący tydzień:

26.08, poniedziałek NMP Częstochowskiej
27.08, wtorek Św. Moniki
28.08, środa Św. Augustyna
29.08, czwartek Męczeństwa św. Jana Chrzciciela

1. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszach świętych, patrz →intencje Mszy św.

2. Za tydzień I niedziela miesiąca – adoracyjna. Po Mszy św. o 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.

3. Tegoroczne Dożynki w Pisarzowicach odbędą się w niedzielę 1 września (przyszła niedziela). Wydarzenie rozpocznie się Mszą św. na boisku sportowym o godz. 15.00.

4. 7 września o godz. 17.00 (sobota) w Wilkszynie rozpoczną się nauki przedmałżeńskie. Szczegóły na stronie Nauki przedmałżeńskie.

5. Wyjazd seniorów nad morze 9 września (poniedziałek) o godz. 9.00 z pętli autobusowej. Można już wpłacać drugą ratę.

6. Organizowany jest wyjazd do Ziemi Świętej w lutym w 2020 roku w czasie ferii zimowych. Zapisy do końca listopada.

7. Dziękuję za ofiary składane na remont organów.

8. 20 października będzie Msza św. z okazji Jubileuszu małżeństwa dla małżeństw obchodzących swoje okrągłe (5, 10, 15, itd.) rocznice ślubu. Zapisy w zakrystii kościoła.

9. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa. Zachęcam do uczestnictwa we Mszach Świętych osoby chore i starsze.

Zapowiedzi przedślubne

• Zapowiedź I: