Ogłoszenia duszpasterskie 1.09.2019

MSZE ŚW. W NIEDZIELĘ – godz. 8.30, 10.00, 11.30, 15.00 (Pisarzowice)

Z kalendarza na bieżący tydzień:

1.09, niedziela św. Bronisławy
2.09, poniedziałek Rozpoczęcie roku szkolnego
3.09, wtorek Św. Grzegorza Wielkiego

1. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszach świętych, patrz →intencje Mszy św.

2. Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca – adoracyjna. Po Mszy św. o 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.

3. Dzisiaj o godz. 15.00 na boisku sportowym w Pisarzowicach Msza św. dziękczynna za tegoroczne plony.

4. Jutro rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/20. Msza św. dla szkoły podstawowej jutro o godz. 18.00. Spowiedź od godz. 17.00. W czasie Mszy poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.30. Msza św. o 18.00, na którą serdecznie zapraszam młodzież przygotowującą się do bierzmowania oraz młodzież starszą, aby rok szkolny rozpocząć z Panem Bogiem.

6. W piątek do południa odwiedziny chorych.

7. W najbliższą sobotę o godz. 17.00 w Wilkszynie rozpoczną się nauki przedmałżeńskie. Szczegóły na stronie Nauki przedmałżeńskie.

8. Za tydzień zbiórka do puszki na wsparcie ks. Filipa z Togo. Zdjęcia Jego nowej parafii można zobaczyć w naszej galerii.

9. Wyjazd seniorów nad morze 9 września (poniedziałek). Można już wpłacać drugą ratę. Wyjazd rozpoczniemy Mszą św. o godz. 8.00. Odjazd z pętli autobusowej w Wilkszynie o godz. 9.00.

10. Organizowany jest wyjazd do Ziemi Świętej pod koniec lutego 2020 roku. Dokładny termin uzależniony jest od rozkładów samolotów. Przewidywany koszt pielgrzymki to 1500 zł + 500$. Zapisy do końca października.

11. 20 października będzie Msza św. z okazji Jubileuszu małżeństwa dla par obchodzących swoje okrągłe (5, 10, 15, itd.) rocznice ślubu. Zapisy w zakrystii kościoła.

12. Dziękuję za ofiary składane na remont organów.

14. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa. Zachęcam do uczestnictwa we Mszach Świętych osoby chore i starsze.

Zapowiedzi przedślubne

• Zapowiedź II: