Ogłoszenia duszpasterskie 6.10.2019

MSZE ŚW. W NIEDZIELE – godz. 8.30, 10.00, 11.30

Z kalendarza na bieżący tydzień:

7.10, poniedziałek NMP Różańcowej

1. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy świętej – patrz intencje Mszy św.

2. W sobotę wyrusza piesza pielgrzymka do Trzebnicy. Wyjście spod Katedry Wrocławskiej o godz. 6.00.

3. Różaniec w październiku w dni powszednie o godz. 18.00, w soboty o godz. 17.00.

4. Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca – adoracyjna. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych. W czasie Mszy św. o 11.30 poświęcenie różańców dla dzieci komunijnych.

5. Zbiórka dla ministrantów oraz kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 16.00 w salce w Betlejemce.

6. Za tydzień obchodzić będziemy XIX Dzień Papieski. W tym dniu zbiórka do puszki na pomoc ubogiej młodzieży.

7.Od poniedziałku będą zbierane dary – wszystko, co nadaje się do kuchni (produkty spożywcze z długim terminem ważności). Składać je można na plebani oraz w skrzynce wystawionej przy wejściu do sklepu Kredens.

8. Nabożeństwo fatimskie połączone ze spotkaniem dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w niedzielę o godz. 15.00.

9. Dziękuję za ofiary składane na remont organów.

11. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa. Zachęcam do uczestnictwa we Mszach Świętych osoby chore i starsze.

Zapowiedzi przedślubne

• Zapowiedź III: