Ogłoszenia duszpasterskie 13.10.2019

MSZE ŚW. W NIEDZIELE – godz. 8.30, 10.00, 11.30

Z kalendarza na bieżący tydzień:

14.10, poniedziałek Św. Małgorzaty Marii Alacoque, dziewicy
Dzień Nauczyciela
15.10, wtorek Św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
16.10, środa Św. Jadwigi Śląskiej, głównej patronki Śląska i archidiecezji wrocławskiej – Uroczystość
17.10, czwartek Św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
18.10, piątek Św. Łukasza, Ewangelisty – Święto
19.10, sobota Świętych męczenników Jana de Brebeuf, Izaaka Jogues’a, prezbiterów, oraz Towarzyszy

1. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy świętej – patrz intencje Mszy św.

2. Dzisiaj obchodzimy XIX Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszki na pomoc ubogiej młodzieży.

3. Dzisiaj o godz. 15.00 Nabożeństwo fatimskie połączone ze spotkaniem dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

4. Różaniec w październiku w dni powszednie o godz. 18.00, w soboty o godz. 17.00.

5. W środę o godz. 19.00 spotkanie modlitewne.

6. Zbiórka dla ministrantów oraz kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 16.00 w salce w Betlejemce.

7. Za tydzień o godz. 11.30 odbędzie się Msza św. jubileuszowa małżeństw.

8. Za tydzień w całej Polsce odbędzie się liczenie wiernych uczestniczących we Mszy św.

9. Do końca tygodnia zbierane są dary do kuchni dla ubogich prowadzonej przez siostry zakonne. Potrzebna jest żywność o długim terminie przydatności do spożycia (kasze, ryże, makarony, konserwy, warzywa i owoce w puszkach, …). Produkty można składać do pojemników umieszczonych przy wejściu do delikatesów Kredens w Wilkszynie oraz sklepu ODIDO w Pisarzowicach lub bezpośrednio na plebanii.

10. Dziękuję za ofiary składane na remont organów.

12. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa. Zachęcam do uczestnictwa we Mszach Świętych osoby chore i starsze.