Ogłoszenia duszpasterskie 20.10.2019

MSZE ŚW. W NIEDZIELE – godz. 8.30, 10.00, 11.30

Z kalendarza na bieżący tydzień:

22.10, wtorek Św. Jana Pawła II, papieża

1. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy świętej – patrz intencje Mszy św.

2. Dzisiaj o godz. 11.30 odbędzie się Msza św. jubileuszowa małżeństw.

3. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania za tydzień w niedzielę o godz. 15.00.

4. Różaniec w październiku w dni powszednie o godz. 18.00, w soboty o godz. 17.00.

5. Dzisiaj w całej Polsce odbywa się liczenie wiernych uczestniczących we Mszy św.

6. Za tydzień zbiórka do puszki na cele misyjne.

7. Na bocznym ołtarzu znajdują się kartki wypominkowe.

8. Do końca tygodnia zbierane są dary do kuchni dla ubogich prowadzonej przez siostry zakonne. Potrzebna jest żywność o długim terminie przydatności do spożycia (kasze, ryże, makarony, konserwy, warzywa i owoce w puszkach, …). Produkty można składać do pojemników umieszczonych przy wejściu do delikatesów Kredens w Wilkszynie oraz sklepu ODIDO w Pisarzowicach lub bezpośrednio na plebanii.

9. Dziękuję za ofiary składane na remont organów.

11. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa. Zachęcam do uczestnictwa we Mszach Świętych osoby chore i starsze.