Ogłoszenia duszpasterskie 10.11.2019

XI DZIEŃ SOLIDARNOŚCI Z KOŚCIOŁEM PRZEŚLADOWANYM

MSZE ŚW. W NIEDZIELE – godz. 8.30, 10.00, 11.30

Z kalendarza na bieżący tydzień:

11.11, poniedziałek św. Marcina
Dzień Odzyskania Niepodległości
12.11, wtorek św. Jozafata
13.11, środa Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników polskich
16.11, sobota Rocznica poświęcenia Katedry Metropolitalnej Wrocławskiej

1. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy świętej – patrz intencje Mszy św.

2. Dzisiaj po Mszy św. o 11.30 spotkanie z Rodzicami dzieci przygotowującej się do I Komunii św. W czasie Mszy zostaną poświęcone książeczki do nabożeństwa dla dzieci.

3. Jutro będziemy obchodzić Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Msza w intencji Ojczyzny o godz. 9.00.
O godz. 12.00 na Orliku wspólne śpiewanie Hymnu Państwowego.

4. Dzisiaj zbiórka do puszki dla fundacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie na cel wsparcia Sudanu Południowego.

5. W Galerii parafialnej zamieszczone są zdjęcia z tegorocznego Jubileuszu Małżeństwa.

6. Za tydzień gościć będziemy siostry zakonne Boromeuszki

8. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa. Zachęcam do uczestnictwa we Mszach Świętych osoby chore i starsze.