Ogłoszenia duszpasterskie 1.12.2019

1 NIEDZIELA ADWENTU

MSZE ŚW. W NIEDZIELE – godz. 8.30, 10.00, 11.30

Z żalem, ale również wiarą w zmartwychwstanie, informujemy o śmierci
Bogdana Szymczyka
Nadzwyczajnego Szafarza Komunii Świętej posługującego w naszej parafii.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę o godz. 13.00 w kościele w Wilkszynie

Z kalendarza na bieżący tydzień:

3.12, wtorek św. Franciszka Ksawerego
4.12, środa św. Barbary
6.12, piątek św. Mikołaja
7.12, sobota św. Ambrożego

1. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy świętej – patrz intencje Mszy św.

2. Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca – adoracyjna. Po Mszy św. o 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.

3. Roraty w adwencie codziennie o godz. 17.00. Serdecznie zapraszam dzieci z lampionami.

4. W zakrystii kościoła są do nabycia świece wigilijne – małe (6 zł) oraz duże (14 zł), bombki choinkowe oraz kartki świąteczne.

5. Dzisiaj zostały poświęcone opłatki wigilijne, które zostaną rozniesione do naszych rodzin. Złożone ofiary zostaną w całości przeznaczone na opłacenie remontu organów.

6. W tym tygodniu przypada 1. czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.30, Msza św. o 18.00, a następnie Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30.

7. W piątek do południa odwiedziny chorych.

8. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie z Rodzicami i dziećmi komunijnymi. W czasie Mszy św. zostaną poświęcone medaliki.

9. Za tydzień zbiórka do puszki na Pomoc Kościołowi na Wschodzie.

10. 15 grudnia (niedziela) o godz. 16.00 w Kredensie spotkanie z grupą, która wyjeżdża w lutym 2020 r. do Ziemi Świętej.

11. Trwają zapisy do scholi dziecięcej. Zapisywać można się w zakrystii kościoła.

13. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa. Zachęcam do uczestnictwa we Mszach Świętych osoby chore i starsze.