Ogłoszenia duszpasterskie 8.03.2020

II  NIEDZIELA  WIELKIEGO POSTU

Msze św. w niedzielę godz. 8.30, 10.00 , 11.30 i  16.00

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE DLA MŁODZIEŻY PRZYGOTOWUJĄCEJ SIĘ DO BIERZMOWANIA ZOSTAŁO ODWOŁANE. INFORMACJA O TERMINIE KOLEJNEGO SPOTKANIA ZOSTANIE PODANA WKRÓTCE W RAMACH OGŁOSZEŃ PARAFIALNYCH

NAUKI PRZEDMAŁŻEŃSKIE ZOSTAŁY WSTRZYMANE DO ODWOŁANIA. NOWY TERMIN KOLEJNEGO SPOTKANIA ZOSTANIE PODANY WKRÓTCE W RAMACH OGŁOSZEŃ PARAFIALNYCH

1. Kancelaria czynna w ciągu tygodnia po Mszy św.
  2. Dzisiaj zbiórka do puszki na Wschód „ Ad Gentes”
  3. Droga krzyżowa w piątek o godz. 18.00
  4. W zakrystii są do nabycia paschaliki w cenie 6 i 14 zł. oraz baranki z białej czekolady po 5 zł.
  5. W niedzielę po południu dodatkowa Msza św. o 16.00
  6. Dzisiaj spotkanie dla młodzieży bierzmowanej o godz. 15.00
  7. Rozpoczęły się nauki przedmałżeńskie w soboty o godz. 18.00
  8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej
  9. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa, dlatego zachęcam do uczestniczenia we Mszy św. ludzi chorych i starszych.

Organizowany jest wyjazd dla seniorów i nie tylko do Ustronia Morskiego od 20 maja do 30 maja do ośrodka AGAWA koszt pobytu 1000 zł. + koszty dojazdu zapisy do końca lutego, proszę o wpłatę zaliczki 300 zł. są jeszcze wolne miejsca.

Zap. III

Magdalena Szarota – Wilkszyn