Wizyta duszpasterska 2020

W dniach kolędy dostępna jest mapa z zaznaczoną lokalizacją Księdza. Pozycja jest aktualizowana co 10 minut i odświeża się automatycznie.

» Sprawdź, gdzie jest Ksiądz «

Wybierz obszar na mapie, aby zobaczyć datę wizyty duszpasterskiej.

PISARZOWICE

28.12, sobota, g. 10.00 — ul. Szkolna, Sportowa, Słoneczna, Wiosenna, Tęczowa, Spacerowa

29.12, niedziela, g. 14.00 ul. Krótka, Widokowa, Monte Cassino, Graniczna, Tęczowa, oraz pobliskie ulice w Wilkszynie: Graniczna, Wesoła

30.12, poniedziałek, g. 12.00 — ul. Lazurowa, Kolejowa (od końca), Nowa, Torowa, Wrocławska do nru 9

2.01, czwartek, g. 15.00 — ul. Odrzańska, Boczna, Sadowa, Perłowa, Polna, Brzozowa, Chabrowa, Lotosowa

3.01, piątek, g. 15.00 — ul. Wrocławska nry 10-29A

WILKSZYN

4.01, sobota, g. 10.00 — ul. Jaśminowa

5.01, niedziela, g. 14.00 — ul. Morelowa, Trzech Króli, Wiosenna

6.01, poniedziałek, g. 14.00 — ul. Wiśniowa (od rowu do kapliczki), Aleja Dębowa

PISARZOWICE

7.01, wtorek, g. 15.00 — ul. Lipowa, Wrocławska (dokończenie)

WILKSZYN

8.01, środa, g. 15.00 — ul. Główna, Szkolna

9.01, czwartek, g. 15.00 — ul. Polna

10.01, piątek, g. 15.00 — ul. Makowa, Rumiankowa, Kwiatowa, Północna, Cyprysowa;
ok. g. 17.30 — ul. Chabrowa

11.01, sobota, g. 10.00 — ul. Boczna, Wichrowa, Wspólna, Zachodnia, Poprzeczna, Spacerowa, Zielone Wzgórze

12.01, niedziela, g. 14.00 — ul. Skowronkowa, Orla, Przepiórcza, Słowicza, Sokola, Platanowa

14.01, wtorek, g. 15.00 — ul. Błotna, Wiśniowa (od rowu do krzyża)

15.01, środa, g. 15.00 — ul. Marszowicka (od boiska do ul. św. Kazimierza), św. Kazimierza, Sezamkowa

16.01, czwartek, g. 15.00 — ul. Marszowicka (dokończenie), Dębowa, św. Macieja, Sportowa

17.01, piątek, g. 15.00 — ul. Wilkszyńska, Ogrodowa

18.01, sobota, g. 10.00 — ul. Wiśniowa (domy od kapliczki w kierunku Brzeziny), Wiśniowogórska, św. Mikołaja, św. Gerarda, św. Huberta, św. Krzysztofa, św. Piotra, św. Jadwigi, św. Wacława, św. Jacka

19.01, niedziela, g. 14.00 — ul. Kalinowa, Leśna nry 21A-21L

21.01, wtorek, g. 15.00 — ul. Magnoliowa, św. Józefa

22.01, środa, g. 15.00 — ul. Leśna (bez bloków), Radosna

23.01, czwartek, g. 16.00 — ul. Leśna 19-21 (bloki)

24.01, piątek, g. 16.00 — ul. Słoneczna

25.01, sobota, g. 10.00 — ul. Malinowa, Truskawkowa, Pogodna, Poziomkowa, Jagodowa, Łąkowa, Pod Lasem nry 1-17, Szczęśliwa

26.01, niedziela. g. 14.00 — ul. Bolesława Chrobrego, Jarzębinowa, Parkowa, Pod Lasem nry 21-73 (nowe osiedle)

28.01, wtorek, g. 15.00 — ul. Krótka, Borowikowa

29.01, środa, g. 15.00 — Miłoszyn

30.01, czwartek, g. 16.00 — ul. Końcowa

31.01, piątek, g. 16.00dodatkowy termin dla nieobecnych