Ogłoszenia duszpasterskie 3.09.2017

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

MSZE ŚW. W NIEDZIELĘ – godz. 8.30, 10.00, 11.30

W tym tygodniu kościół wspomina:

• 8.09. piątek – Narodzenie NMP – poświęcenie ziarna na zasiew

1. Kancelaria parafialna w czynna po Mszy św. patrz int. Mszy św.

2. Jutro Msza św. o godz. 18.00 na rozpoczęcie roku szkolnego. Podczas Mszy poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.

3. Jutro po Mszy św. zbiórka dla wszystkich ministrantów i tych którzy pragną zostać ministrantami.

4. W środę o godz. 19.00 Wykład Ks. Prof. Mariusza Rosika na temat „Czy Bóg wysłuchuje naszych modlitw”.

5. Nauki przedmałżeńskie w soboty w Wilkszynie o godz. 18.00.

6. 9 września (sobota) odbędzie się spotkanie młodych na Ślęży. Są jeszcze wolne miejsca w samochodach prywatnych dla tych, którzy mogą mieć problem z dotarciem na miejsce. Zapisy w zakrystii.

7. Dzisiaj I niedziela miesiąca – adoracyjna.

8. Po Mszy św. o 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.

9. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie z Rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.

10. 22.10. o godz. 10.00 odbędzie się Msza św. z okazji Jubileuszu Małżeństwa.

11. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa, dlatego zachęcam do uczestniczenia we Mszy św. ludzi chorych i starszych.