Ogłoszenia duszpasterskie 17.02.2019

MSZE ŚW. W NIEDZIELĘ – godz. 8.30, 10.00, 11.30

Z kalendarza liturgicznego na bieżący tydzień:

21.02, czwartek św. Piotra Damianiego, biskupa i doktora Kościoła
22.02, piątek Katedry Świętego Piotra – święto
23.02, sobota św. Polikarpa, biskupa i męczennika

1. Kancelaria parafialna czynna w ciągu tygodnia po Mszy św.

2. W piątek o godz. 17.30 zbiórka dla ministrantów.

3. W sobotę o godz. 16.00 spotkanie dla młodzieży, która przygotowuje się do Sakramentu bierzmowania.

4. 9 marca o godz. 17.00 rozpoczną się nauki przedmałżeńskie. Szczegóły na podstronie Nauki przedmałżeńskie.

5. 10 marca rozpoczyna się kurs dla dorosłych przygotowujący do przyjęcia Sakramentu bierzmowania. Więcej informacji na stronie Archidiecezji Wrocławskiej oraz na stronie Centrum Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej.

6. Bardzo proszę, aby na cmentarzu segregować śmieci: plastiki i szkło do osobnych wyznaczonych pojemników; pozostałe odpady do kontenerów na odpady zmieszane.

7. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na remont organów.

8.. Dzieci zapraszam po naklejki.

9. W naszym kościele działa kamera internetowa. Zachęcam osoby starsze i chore do duchowego współuczestnictwa we Mszy św.

10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.