Ogłoszenia duszpasterskie 21.04.2019

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Msze święte w niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego: 7.00, 10.00, 11.30 i 16.00

1. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. o godz. 8.30, 10.00, 11.30 i 16.00. Taca zebrana w tym dniu przeznaczona jest na Papieski Wydział Teologiczny i Seminarium Duchowne.

2. Przez cały tydzień świętujemy Oktawę Zmartwychwstania Pańskiego. Ponieważ wszystkie te dni są uroczystościami, w piątek nie obowiązuje nas post.

3. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy świętej – patrz intencje Mszy Świętych.

4. Za tydzień obchodzić będziemy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania.

5. Za tydzień zbiórka do puszki na pomoc ubogim.

6. Za tydzień po Mszy św. o 11.30 spotkanie z Rodzicami dzieci rocznicowych.

7. W Poniedziałek Wielkanocny ostatnia Msza św. o godz. 16.00 – od przyszłej niedzieli nie będzie Mszy popołudniowej.

8. Proszę przynieść skarbonki Caritasu, które zostały zabrane w środę popielcową.

9. Dzieci zapraszam po naklejki.

10. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa. Zachęcam osoby starsze i chore do duchowego uczestnictwa we Mszy św.