Ogłoszenia duszpasterskie 12.04.2020

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Msze św. w niedzielę godz. 8.30, 10.00, 11.30 i 16.00

Ze względu na zarządzenia ograniczające liczbę wiernych do 5 osób, na Msze św. zapraszamy rodziny osób, za które zamówiono intencje.

Pod tym adresem dostępne są materiały duszpasterskie na czas epidemii: modlitwa Komunii duchowej, informacje o spowiedzi oraz modlitwa błogosławieństwa święconki w domu.

Jutro (w poniedziałek) drugi dzień świąt wielkanocnych. Msze św. jak w każdą niedzielę.
Po Mszy św. o godz. 16.00 nabożeństwo fatimskie.

1. Za tydzień obchodzić będziemy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. o godz. 16.00 odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego.

2. Cmentarz parafialny jest zamykany na noc od godz. 20.00 do 8.00. W ciągu dnia jest otwarty.

3. Odwołany jest wyjazd seniorów nad morze, proszę zgłaszać się po odbiór zaliczki.

5. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, który wpłacają na konto parafialne na utrzymanie parafii.

6. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa, dlatego zachęcam do uczestniczenia we Mszy św. wszystkich parafian.