Ogłoszenia duszpasterskie 10.05.2020

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

Msze św. w niedzielę godz. 8.30, 10.00, 11.30 i 16.00

Na Mszę św. niech przyjdą ci , którzy zamówili intencje na niedzielę do 25 osób i na zewnątrz kościoła zachowując odpowiednią odległość

W tym tygodniu Kościół wspomina:

• 13.05, środa – NMP Fatimskiej
  • 14.05, czwartek – św. Macieja Ap.
  • 16.05, sobota – św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski

1. Nabożeństwo majowe po Mszy św.

2. W środę po Mszy św. Nabożeństwo Fatimskie.

3. Cmentarz parafialny jest zamykany na noc od godz. 20.00 do 8.00. W ciągu dnia jest otwarty.

4. Odwołany jest wyjazd seniorów nad morze, proszę zgłaszać się po odbiór zaliczki.

5. Informacja dla Rodziców dzieci komunijnych. Pragnę powiadomić, że 10 maja I Komunia nie odbędzie się. Jeżeli warunki pozwolą, zostanie przeniesiona na 11 października na godz. 11.30. Jeżeli nie będzie to możliwe, dzieci przystąpią do Komunii dopiero 9 maja 2021 roku. Wszystkie próby są odwołane.

7. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, który wpłacają na konto parafialne na utrzymanie parafii.

8. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa, dlatego zachęcam do uczestniczenia we Mszy św. wszystkich parafian.

9. Archidiecezja wrocławska uruchomiła zapisy na internetowe nauki przedmałżeńskie. Formularz zapisu oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.archidiecezja.wroc.pl/narzeczeni.