Ogłoszenia duszpasterskie 7.06.2020

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

Msze św. w niedzielę godz. 8.30, 10.00, 11.30 i 16.00

W tym tygodniu Kościół wspomina:

• 8.06, poniedziałek – św. Jadwigi Królowej
  • 11.06, czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej
  • 13.06, piątek – św. Antoniego z Padwy

Lista wolnych terminów dla dzieci przystępujących do I Komunii świętej – kliknij tutaj

1. Kancelaria czynna w tygodniu po Mszy św. – patrz intencje.

2. Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca – adoracyjna. Po Mszy św. o 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.

3. W czwartek będziemy obchodzić Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o 9.00 (z procesją wokół kościoła, bez ołtarzy) i o godz. 11.30.

4. 20 czerwca (sobota, godz. 12.00) troje dzieci przystąpi do I Komunii świętej. Jeżeli inni rodzice pragną wysłać swoje dzieci do I komunii św. w inne soboty, proszę się zapisywać w zakrystii kościoła, maksymalnie 6 dzieci. Dzieci rodzin, które nie chcą skorzystać z takiej możliwości, przystąpią do I Komunii dopiero 11 października.

5. Poszukuję sponsora na ufundowanie podłogi do Betlejemki ok. 15 tysięcy zł. około 160 m² powierzchni.

7. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, który wpłacają na konto parafialne na utrzymanie parafii.

8. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa, dlatego zachęcam do uczestniczenia we Mszy św. wszystkich parafian.

Zapowiedzi przedślubne

• Zapowiedź I: