Ogłoszenia duszpasterskie 14.06.2020

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

Msze św. w niedzielę godz. 8.30, 10.00, 11.30 i 16.00

W tym tygodniu Kościół wspomina:

• 17.06, środa – św. Brata Alberta Chmielowskiego
  • 19.06, piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
  • 20.06, sobota – Niepokalanego Serca NMP

Lista wolnych terminów dla dzieci przystępujących do I Komunii świętej – kliknij tutaj

1. Kancelaria czynna w tygodniu po Mszy św. – patrz intencje.

2. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała w czasie Mszy św. nastąpi poświęcenie ziół.

3. W piątek o godz. 17.00 spowiedź dla dzieci I komunijnych i rodziny

4. W najbliższą sobotę rozpoczynamy kontynuację nauk przedmałżeńskich o godz. 18.00

5. 20 czerwca (sobota, godz. 12.00) troje dzieci przystąpi do I Komunii świętej. Jeżeli inni rodzice pragną wysłać swoje dzieci do I komunii św. w inne soboty, proszę się zapisywać w zakrystii kościoła, maksymalnie 6 dzieci. Dzieci rodzin, które nie chcą skorzystać z takiej możliwości, przystąpią do I Komunii dopiero 11 października.

6. Poszukuję sponsora na ufundowanie podłogi do Betlejemki ok. 15 tysięcy zł. około 160 m² powierzchni.

8. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, który wpłacają na konto parafialne na utrzymanie parafii.

9. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa, dlatego zachęcam do uczestniczenia we Mszy św. wszystkich parafian.

Zapowiedzi przedślubne

• Zapowiedź II: