Ogłoszenia duszpasterskie 28.06.2020

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Msze św. w niedzielę godz. 8.30, 10.00 i 11.30
(od lipca nie ma Mszy o 16.00)

W tym tygodniu Kościół wspomina:

• 29.06, poniedziałek – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła
  • 3.07, piątek – święto św. Tomasza Apostoła

Lista wolnych terminów dla dzieci przystępujących do I Komunii świętej – kliknij tutaj

1. Kancelaria czynna w tygodniu po Mszy św. – patrz intencje.

2. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.30 spotkanie z Rodzicami i dziećmi I Komunijnymi, które w najbliższą sobotę przystąpią do I Komunii św.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź św, w piątek o godz. 17.30 i Msza św. o 18.00.

4. W piątek nie będę odwiedzał chorych. W przypadkach nagłych proszę o kontakt.

5. Za tydzień przypada I niedziela miesiąca – adoracyjna. Po Mszy św. o 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.

6. Dzisiaj ostatnia Msza św. o godz. 16.00. Od następnej niedzieli przez okres wakacji nie będzie popołudniowej Mszy św.

7. Szukam katechety do Szkoły Podstawowej w Pisarzowicach na cały etat, ponieważ Pani Agnieszka Dzwonkowska zrezygnowała z pracy w naszej szkole.

8. W sobotę nauki przedmałżeńskie o godz. 18.00.

9. I komunie św. w odbywają się w soboty 4.07, 11.07, 18.07, 25.07 a kto nie chce to dopiero 11 października.

11. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, który wpłacają na konto parafialne na utrzymanie parafii.

12. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa, dlatego zachęcam do uczestniczenia we Mszy św. wszystkich parafian.

Zapowiedzi przedślubne

• Zapowiedź II: