Ogłoszenia duszpasterskie – 19.07.2020

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

Msze św. w niedzielę godz. 8.30, 10.00 i 11.30

W tym tygodniu Kościół wspomina:

• 20.07, poniedziałek – bł. Czesława
  • 22.07, środa – święto św. Marii Magdaleny
  • 23.07, czwartek – św. Brygidy
  • 24.07, piątek – św. Kingi
  • 25.07, sobota – św. Jakuba, Apostoła; św. Krzysztofa

Lista wolnych terminów dla dzieci przystępujących do I Komunii świętej – kliknij tutaj

1. Kancelaria czynna w tygodniu po Mszy św. – patrz intencje.

2. W wtorek po Mszy św. o godz. 18.30 spotkanie z Rodzicami i dziećmi I Komunijnymi, które w najbliższą sobotę przystąpią do I Komunii św.

3. W piątek o godz. 17.00 spowiedź dla dzieci przystępujących w sobotę do I Komunii i ich rodzin.

4. Szukam katechety do Szkoły Podstawowej w Pisarzowicach na cały etat.

5. Za tydzień po Mszach świętych odbędzie się poświęcenie pojazdów. Drobną ofiarą będzie można wesprzeć misjonarzy (1 grosz = 1 km).

6. I komunia św. w odbywa się w sobotę 25.07 a kto nie chce to dopiero 11 października.

8. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, który wpłacają na konto parafialne na utrzymanie parafii.

9. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa, dlatego zachęcam do uczestniczenia we Mszy św. wszystkich parafian.

• Zapowiedź I:
    • Kamil Pirga – Wilkszyn