Ogłoszenia duszpasterskie – 2.08.2020

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Msze św. w niedzielę godz. 8.30, 10.00 i 11.30

W tym tygodniu Kościół wspomina:

• 4.08, wtorek – św. Jana Mari Vianneya
  • 6.08, czwartek – PRZEMIENIENIE PAŃSKIE
  • 7.08, piątek – bł. Edmunda Bojanowskiego
  • 8.08, sobota – św. Dominika

1. Kancelaria czynna w tygodniu po Mszy św. – patrz intencje.

2. Dzisiaj I niedziela miesiąca – adoracyjna. Po Mszy św. o 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź św. w piątek o godz. 17.30 i Msza św. o 18.00.

4. Nie będzie odwiedzin chorych.

5. Za tydzień obchodzić będziemy uroczystość św. Wawrzyńca – odpust parafialny. Główna Msza św. odpustowa odbędzie się o godz. 11.30.

7. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, który wpłacają na konto parafialne na utrzymanie parafii.

8. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa, dlatego zachęcam do uczestniczenia we Mszy św. wszystkich parafian.

9. Chciałem bardzo podziękować tym wszystkim, którzy pracowali przy Betlejemce. Dziękuję Panu Grzegorzowi Szarkowi i Jego pracownikom za podłączenie światła oraz Panu Tomaszowi Filipowiczowi i Jego Ojcu za wykonanie instalacji elektrycznej.

• Zapowiedź III:
    • Kamil Pirga – Wilkszyn