Ogłoszenia duszpasterskie 25.10.2020

ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA WŁASNEGO

Msze św. w niedzielę godz. 8.30, 10.00, 11.30 i 16.00

W tym tygodniu Kościół wspomina:

  • 28.10, środa – Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
  • 1.11, niedziela – Uroczystość Wszystkich Świętych

Msze święte 1 listopada: 8.30, 10.00, 11.30 i 16.00.
Nie będzie procesji na cmentarz.
O godzinie 14.30 będzie możliwość poświęcenia nowych pomników.

 

1. Kancelaria czynna w dni powszednie po Mszy św. – patrz intencje.

2. Do końca miesiące nie będzie różańca w kościele. Zachęcam do modlitwy w domu całą rodziną.

3. Do piątku w Kredensie w Wilkszynie oraz w sklepie ODIDO w Pisarzowicach wystawione są skrzynki na dary dla potrzebujących – zbieramy przede wszystkim żywność z długim terminem ważności. Zebrane produkty zostaną przekazane m.in. Siostrom Jadwiżankom prowadzącym kuchnię dla osób bezdomnych i ubogich.

4. 4 listopada (środa) do godz. 10.00 zbierane będą elektrośmieci. W Wilkszynie na parkingu koło kościoła, w Pisarzowicach przy wjeździe na posesje Państwa Magryś (koło sklepu ODIDO). Środki zebrane ze sprzedaży odzyskanych surowców zostaną przekazane na cele charytatywne Kościoła.

5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

6. Na bocznym ołtarzu maryjnym znajdują się kartki na wypominki za zmarłych.

7. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, który wpłacają na konto parafialne na utrzymanie parafii.

8. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa, dlatego zachęcam do uczestniczenia we Mszy św. zwłaszcza osoby starsze i chore. Osoby spoza naszej parafii, które łączą się z nami za pośrednictwem kamery, zapraszam do kontaktu mailowego: parafia_wilkszyn1@wp.pl – napiszcie skąd jesteście.