Ogłoszenia duszpasterskie 29.12.2020

I NIEDZIELA ADWENTU

Msze św. w niedzielę godz. 8.30, 10.00, 11.30 i 16.00

W tym tygodniu Kościół wspomina:

• 30.11, poniedziałek – św. Andrzeja, Apostoła
  • 3.12, czwartek – św. Franciszka Ksawerego, prezbitera, założyciela zakonu Jezuitów
  • 4.12, piątek – św. Barbary, dziewicy i męczennicy oraz św. Jana Damasceńskiego, prezbitera i doktora Kościoła
  • 6.12, niedziela – św. Mikołaja, biskupa

1. Kancelaria czynna w dni powszednie po Mszy św. – patrz intencje.

2. W zakrystii kościoła są do nabycia opłatki wigilijne.

3. Roraty o godz. 17.00. Serdecznie zapraszam dzieci z lampionami. Przed każdą Mszą świętą okazja do spowiedzi.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek: spowiedź od 16.30; Msza św. o godz. 17.00; po Mszy Adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. Za tydzień przypada I niedziela miesiąca – adoracyjna. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.

7. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, który wpłacają na konto parafialne na utrzymanie parafii.

8. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa, dlatego zachęcam do uczestniczenia we Mszy św. zwłaszcza osoby starsze i chore. Osoby spoza naszej parafii, które łączą się z nami za pośrednictwem kamery, zapraszam do kontaktu mailowego: parafia_wilkszyn1@wp.pl – napiszcie skąd jesteście.