Ogłoszenia duszpasterskie 13.12.2020

III NIEDZIELA ADWENTU

Msze św. w niedzielę godz. 8.30, 10.00, 11.30 i 16.00

W tym tygodniu Kościół wspomina:

  • 14.12, poniedziałek – św. Jana od Krzyża

 


» FORMULARZ ZAPISU NA KOLĘDĘ «


 

1. Kancelaria czynna w dni powszednie po Mszy św. – patrz intencje.

2. W zakrystii kościoła są do nabycia opłatki wigilijne.

3. Roraty o godz. 17.00. Serdecznie zapraszam dzieci z lampionami. Przed każdą Mszą świętą okazja do spowiedzi.

4. Dzisiaj, po Mszy o godz. 16.00, nabożeństwo fatimskie.

5. Ksiądz Arcybiskup Józef Kupny udzielił dyspensy od uczestnictwa we Mszy świętej od III Niedzieli Adwentu (13 grudnia) do Niedzieli Chrztu Pańskiego (10 stycznia).

6. Kolęda w tym roku nie odbędzie się w sposób, w jaki tradycyjnie przebiegała w latach poprzednich, ale odbędzie się tylko na zaproszenie Rodziny. Zgłoszenie chęci przyjęcia księdza po kolędzie można zgłaszać za pomocą formularza internetowego, telefonicznie, e-mailowo lub osobiście w zakrystii kościoła. Niezbędne dane to: nazwisko rodziny, dokładny adres i numer telefonu kontaktowego. Zgłoszenia przyjmowane są do końca roku. Na początku przyszłego roku, na podstawie ilości zgłoszeń, wyznaczony zostanie terminarz kolędowy.

7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

8. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, który wpłacają na konto parafialne na utrzymanie parafii.

9. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa, dlatego zachęcam do uczestniczenia we Mszy św. zwłaszcza osoby starsze i chore. Osoby spoza naszej parafii, które łączą się z nami za pośrednictwem kamery, zapraszam do kontaktu mailowego: parafia_wilkszyn1@wp.pl – napiszcie skąd jesteście.