Ogłoszenia duszpasterskie 31.01.2021

4 NIEDZIELA ZWYKŁA
Światowy Dzień Trędowatych

Msze święte w niedziele, godz. 8.30, 10.00, 11.30

W tym tygodniu Kościół wspomina:

  • 2.02, wtorek – Ofiarowanie Pańskie
  • 3.02, środa – św. Błażeja
  • 5.02, piątek – św. Agaty
  • 6.02, sobota – świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

 

1. Kancelaria czynna w dni powszednie po Mszy św. – patrz intencje.

2. 2 lutego obchodzimy Ofiarowanie Pańskie (tzw. Matki Bożej Gromnicznej) oraz Dzień życia konsekrowanego. Msze św. o 9.00 i 18.00. Na Msze proszę przynieść gromnice. Taca w tym dniu przeznaczona jest na Zakony klauzurowe. Po Mszy będziemy rozbierać choinki i dekoracje świąteczne w kościele.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź św. w piątek o godz. 16.00, Msza św. 0 17.00 (z okazji wspomnienia św. Agaty w czasie Mszy poświęcenie chleba), po Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. Za tydzień przypada I niedziela miesiąca – adoracyjna. Po Mszy o 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.

5. Od lutego rozpoczyna się przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania dla dorosłych. Szczegóły na stronie Archidiecezji Wrocławskiej.

6. Od następnej niedzieli będzie Msza św. o godz. 16.00.

7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

8. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, który wpłacają na konto parafialne na utrzymanie parafii.

9. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa, dlatego zachęcam do uczestniczenia we Mszy św. zwłaszcza osoby starsze i chore. Osoby spoza naszej parafii, które łączą się z nami za pośrednictwem kamery, zapraszam do kontaktu mailowego: parafia_wilkszyn1@wp.pl – napiszcie skąd jesteście.