Ogłoszenia duszpasterskie 21.02.2021

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Msze święte w niedziele, godz. 8.30, 10.00, 11.30, 16.00

W tym tygodniu Kościół wspomina:

• 22.02, poniedziałek – Katedry Świętego Piotra

1. Kancelaria czynna w dni powszednie po Mszy św. – patrz intencje.

2. W ciągu tygodnia spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej:

• poniedziałek, godz. 17.30 – kl. III A i rodzice dzieci ze szkół wrocławskich
  • wtorek, godz. 17.30 – kl. III B
  • środa, godz. 17.30 – kl. III C (pierwsza grupa)
  • czwartek, godz. 17.30 – kl. III C (druga grupa)
  • piątek, godz. 17.30 – kl. III D

3. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00.

4. Za tydzień zbiórka do puszki na pomoc Wschodowi z okazji misyjnej Niedzieli Ad Gentes (łac. ku narodom)

5. W zakrystii kościoła są do nabycia paschaliki oraz baranki z białej czekolady.

6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

7. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, który wpłacają na konto parafialne na utrzymanie parafii.

8. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa, dlatego zachęcam do uczestniczenia we Mszy św. zwłaszcza osoby starsze i chore. Osoby spoza naszej parafii, które łączą się z nami za pośrednictwem kamery, zapraszam do kontaktu mailowego: parafia_wilkszyn1@wp.pl – napiszcie skąd jesteście.