Ogłoszenia duszpasterskie 4.04.2021

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Limit wiernych w budynku kościoła: 15 osób

OKRES WIELKANOCNY

1. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – Msze św. – 7.00 (!), 10.00, 11.30 i 16.00
  2. Poniedziałek Wielkanocny – Msze św. – 8.30, 10.00, 11.30 i 16.00
    • Taca w tym dniu przeznaczona jest na Papieski Wydział Teologiczny i Seminarium Duchowne

1. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. – patrz intencje.

2. Za tydzień przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

3. Organizowana jest pielgrzymka do Meksyku w czasie ferii zimowych w 2022 roku. Zapisy w zakrystii.

4. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

5. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, który wpłacają na konto parafialne na utrzymanie parafii.

6. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa, dlatego zachęcam do uczestniczenia we Mszy św. zwłaszcza osoby starsze i chore. Osoby spoza naszej parafii, które łączą się z nami za pośrednictwem kamery, zapraszam do kontaktu mailowego: parafia_wilkszyn1@wp.pl – napiszcie skąd jesteście.