Ogłoszenia duszpasterskie 18.04.2021

III NIEDZIELA WIELKANOCY
Tydzień Biblijny

Limit wiernych w budynku kościoła: 15 osób

1. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. – patrz intencje.

2. Składam serdeczne Bóg zapłać firmie Tynk Pol – Jackowi Chmielewskiemu i pracownikom za prace tynkarskie we wnętrzu kościoła.

3. Chciałem również podziękować tym wszystkim, którzy pomogli przygotować kościół po remoncie.

4. Organizowana jest pielgrzymka do Meksyku w czasie ferii zimowych w 2022 roku. Zapisy w zakrystii.

5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

6. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, który wpłacają na konto parafialne na utrzymanie parafii.

7. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa, dlatego zachęcam do uczestniczenia we Mszy św. zwłaszcza osoby starsze i chore. Osoby spoza naszej parafii, które łączą się z nami za pośrednictwem kamery, zapraszam do kontaktu mailowego: parafia_wilkszyn1@wp.pl – napiszcie skąd jesteście.