Ogłoszenia duszpasterskie 2.05.2021

• 6.05, czwartek – św. Apostołów Filipa i Jakuba
  • 8.05, sobota – św. Stanisława biskupa i męczennika

Msze święte w poniedziałek 3 maja o 8.30, 10.00, 11.30 i 16.00

1. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. – patrz intencje.

2. Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca – adoracyjna. Po Mszy o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź św. w piątek od godz. 17.30, Msza św. o 18.00, po Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. Nabożeństwa majowe po Mszy świętej.

5. Organizowana jest pielgrzymka do Meksyku w czasie ferii zimowych w 2022 roku. Zapisy w zakrystii.

6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

7. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, który wpłacają na konto parafialne na utrzymanie parafii.

8. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa, dlatego zachęcam do uczestniczenia we Mszy św. zwłaszcza osoby starsze i chore. Osoby spoza naszej parafii, które łączą się z nami za pośrednictwem kamery, zapraszam do kontaktu mailowego: parafia_wilkszyn1@wp.pl – napiszcie skąd jesteście.