Ogłoszenia duszpasterskie 16.05.2021

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

Limit wiernych w budynku kościoła: 25 osób

1. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. – patrz intencje.

2. Nabożeństwa majowe w kościele po Mszy świętej i przy kapliczkach: w Wilkszynie na ul. Wiśniowej o 20.30, w Pisarzowicach w centrum o 18.00 i na ul. Kolejowej o 18.30.

3. Informacje dotyczące I Komunii świętej klasy III C (pierwsza grupa):

• We wtorek o godz. 18.30 – spotkanie z Rodzicami i dziećmi
  • W piątek o godz. 17.00 – spowiedź dla dzieci i ich rodzin
  • W sobotę o godz. 11.00 – uroczystość I Komunii

4. W sobotę o godz. 19.00 Msza św. Wigilii Zesłania Ducha Św. Po Mszy św. modlitwa uwielbienia.

5. Bardzo proszę młodzież, która przygotowuje się do bierzmowania, aby ci, który zostali ochrzczeni poza parafią, do końca maja dostarczyli metryki chrztu świętego z parafii chrztu.

6. Organizowana jest pielgrzymka do Meksyku w czasie ferii zimowych w 2022 roku. Zapisy w zakrystii.

7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – Gość Niedzielny i Nowe Życie.

8. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, który wpłacają na konto parafialne na utrzymanie parafii.

9. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa, dlatego zachęcam do uczestniczenia we Mszy św. zwłaszcza osoby starsze i chore. Osoby spoza naszej parafii, które łączą się z nami za pośrednictwem kamery, zapraszam do kontaktu mailowego: parafia_wilkszyn1@wp.pl – napiszcie skąd jesteście.

Zapowiedzi przedślubne

• Zapowiedź I: