Ogłoszenia duszpasterskie 23.05.2021

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

Limit wiernych w budynku kościoła: 25 osób

1. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. – patrz intencje.

2. Nabożeństwa majowe w kościele po Mszy świętej i przy kapliczkach: w Wilkszynie na ul. Wiśniowej o 20.30, w Pisarzowicach w centrum o 18.00 i na ul. Kolejowej o 18.30.

3. Informacje dotyczące I Komunii świętej klasy III C (druga grupa):

• We wtorek o godz. 18.30 – spotkanie z Rodzicami i dziećmi
  • W piątek o godz. 17.00 – spowiedź dla dzieci i ich rodzin
  • W sobotę o godz. 11.00 – uroczystość I Komunii

4. W następną niedzielę o godz. 15.00 spotkanie z młodzieżą, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania

5. Bardzo proszę młodzież, która przygotowuje się do bierzmowania, aby ci, który zostali ochrzczeni poza parafią, do końca maja dostarczyli metryki chrztu świętego z parafii chrztu.

6. W najbliższych dniach rozpocznie się remont wieży kościelnej. Bardzo proszę o zachowanie ostrożności przy wejściu do kościoła.

7. Organizowana jest pielgrzymka do Meksyku w czasie ferii zimowych w 2022 roku. Zapisy w zakrystii.

8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – Gość Niedzielny i Nowe Życie.

9. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, który wpłacają na konto parafialne na utrzymanie parafii.

10. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa, dlatego zachęcam do uczestniczenia we Mszy św. zwłaszcza osoby starsze i chore. Osoby spoza naszej parafii, które łączą się z nami za pośrednictwem kamery, zapraszam do kontaktu mailowego: parafia_wilkszyn1@wp.pl – napiszcie skąd jesteście.

Zapowiedzi przedślubne

• Zapowiedź I: