Ogłoszenia duszpasterskie 27.06.2021

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Z kalendarza liturgicznego na ten tydzień:

• 28.06, poniedziałek – św. Ireneusza
  • 29.06, wtorek – św. Apostołów Piotra i Pawła – Msza św. o godz. 18.00
  • 3.07, sobota – św. Tomasza, Apostoła

1. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. – patrz intencje.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek,. piątek i sobota miesiąca. Spowiedź święta w piątek od godz. 17.30, Msza św. o godz. 18.00.

3. Organizowana jest pielgrzymka do Meksyku w czasie ferii zimowych w 2022 roku. Zapisy w zakrystii.

4. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – Gość Niedzielny i Nowe Życie.

5. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, który wpłacają na konto parafialne na utrzymanie parafii.

6. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa, dlatego zachęcam do uczestniczenia we Mszy św. zwłaszcza osoby starsze i chore.

Informacja dla rodziców i uczniów zapisujących się do I klasy szkół podstawowych i średnich
Udostępniamy wzory formularzy do wydrukowania, wypełnienia i przedłożenia dyrekcji szkoły przed rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego:

• Zgoda rodziców dzieci i młodzieży niepełnoletniej na udział w lekcji religii – PDF
  • Zgłoszenie chęci udziału w lekcjach religii przez ucznia pełnoletniego – PDF