Ogłoszenia duszpasterskie 11.07.2021

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

Msze święte w niedziele: 8.30, 10.00 i 11.30
przez okres wakacji nie ma Mszy św. o godz. 16.00.

Z kalendarza liturgicznego na ten tydzień:

• 12.07, poniedziałek – Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
  • 13.07, wtorek – Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
  • 15.07, czwartek – Św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
  • 16.07, piątek – NMP z Góry Karmel

1. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. – patrz intencje.

2. We wtorek, po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo fatimskie.

3. Organizowana jest pielgrzymka do Meksyku w czasie ferii zimowych w 2022 roku. Zapisy w zakrystii.

4. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – Gość Niedzielny i Nowe Życie.

5. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, który wpłacają na konto parafialne na utrzymanie parafii.

6. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa, dlatego zachęcam do uczestniczenia we Mszy św. zwłaszcza osoby starsze i chore.

Zapowiedzi przedślubne

• Zapowiedź II
    • Monika Pękalska – Wrocław
    • Michał Szewczyk – Wilkszyn