Ogłoszenia duszpasterskie 18.07.2021

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

Msze święte w niedziele: 8.30, 10.00 i 11.30
przez okres wakacji nie ma Mszy św. o godz. 16.00.

Z kalendarza liturgicznego na ten tydzień:

• 20.07, wtorek – bł. Czesława, założyciela klasztoru Dominikanów we Wrocławiu, patrona miasta Wrocławia
  • 22.07, czwartek – św. Marii Magdaleny
  • 23.07, piątek – św. Brygidy
  • 24.07, sobota – św. Kingi
  • 25.07, niedziela – św. Jakuba, Apostoła; św. Krzysztofa, męczennika

1. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. – patrz intencje.

2. Za tydzień, po każdej Mszy św., poświęcenie pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa. Z tej okazji możliwość złożenia ofiary na wsparcie Misji świętych.

3. Organizowana jest pielgrzymka do Meksyku w czasie ferii zimowych w 2022 roku. Zapisy w zakrystii.

4. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – Gość Niedzielny i Nowe Życie.

5. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, który wpłacają na konto parafialne na utrzymanie parafii.

6. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa, dlatego zachęcam do uczestniczenia we Mszy św. zwłaszcza osoby starsze i chore.

Zapowiedzi przedślubne

• Zapowiedź I:
    • Magdalena Mazur – Wilkszyn
    • Marek Smoleń – Wilkszyn
  • Zapowiedź III
    • Monika Pękalska – Wrocław
    • Michał Szewczyk – Wilkszyn

Informacja dla rodziców i uczniów zapisujących się do I klasy szkół podstawowych i średnich
Udostępniamy wzory formularzy do wydrukowania, wypełnienia i przedłożenia dyrekcji szkoły przed rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego:

• Zgoda rodziców dzieci i młodzieży niepełnoletniej na udział w lekcji religii – PDF
  • Zgłoszenie chęci udziału w lekcjach religii przez ucznia pełnoletniego – PDF