Ogłoszenia duszpasterskie 12.09.2021

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

Msze święte w niedzielę: 8.30, 10.00 i 11:30
przez okres wakacji nie ma Mszy św. o godz. 16.00

Z kalendarza liturgicznego na ten tydzień:

• 13.09, poniedziałek – św. Jana Chryzostoma
  • 14.09, wtorek – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego – w czasie Mszy św. poświęcenie krzyży
  • 15.09, środa – Matki Bożej Bolesnej
  • 16.09, czwartek – św. Korneliusza i Cypriana
  • 18.09, sobota – św. Stanisława Kostki, Patrona Polski

1. Kancelaria parafialna czynna w tygodniu po Mszy św. – patrz intencje.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie z rodzicami klas III związane z I Komunią św.

3. Jutro nabożeństwo fatimskie po Mszy św. o godz. 18.00. Po Mszy spotkanie modlitewne w Betlejemce – zapraszam na chwilę modlitwy.

4. Dzisiaj odbędzie się beatyfikacja Prymasa Tysiąclecia Stefana Wyszyńskiego oraz Matki Róży Czackiej.

5. W dniach 17 i 18 września (piątek-sobota) pielgrzymka duchowieństwa i wiernych na Jasną Górę. Droga krzyżowa na wałach o godz. 16.45.

6. 18 września organizowane jest Spotkanie młodych na Ślęży. Zbiórka w przełęczy Tąpadła o godz. 10.00.

7. Rozpoczęły się nauki przedmałżeńskie. Spotkania w kościele w Wilkszynie w soboty o godz. 18.00. Więcej informacji na podstronie Nauki przedmałżeńskie.

8. Za tydzień po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie z ministrantami i ich rodzicami. Zapraszam kandydatów na ministrantów.

9. Organizowana jest pielgrzymka do Meksyku w czasie ferii zimowych w 2022 roku. Zapisy w zakrystii.

10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – Gość Niedzielny i Nowe Życie.

11. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, który wpłacają na konto parafialne na utrzymanie parafii.

12. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa, dlatego zachęcam do uczestniczenia we Mszy św. zwłaszcza osoby starsze i chore.