Ogłoszenia duszpasterskie 3.10.2021

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

Msze święte w niedzielę: 8.30, 10.00, 11.30 i 16.00

Z kalendarza liturgicznego na ten tydzień:

• 4.10, poniedziałek – św. Franciszka
  • 5.10, wtorek – św. Faustyny Kowalskiej
  • 7.10, czwartek – NMP Różańcowej

1. Kancelaria parafialna czynna w tygodniu po Mszy św. – patrz intencje.

2. Dzisiaj I niedziela miesiąca – adoracyjna. Po Mszy św. o 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.

3. Od dzisiaj powraca popołudniowa Msza święta w niedziele o godz. 16.00.

4. Dzieci komunijne zapraszam po obrazki.

5. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych. W czasie Mszy św. zostaną poświęcone różańce.

6. Różaniec w październiku o godz. 17.30, w soboty o 16.30.

7. W środę po różańcu spotkanie dla ministrantów.

8. Za tydzień w niedzielę obchodzony będzie XXI Dzień Papieski połączony ze zbiórką na stypendia dla młodzieży.

9. Przez cały październik zbierane będą dary dla potrzebujących, wszystko, co przydaje się do kuchni. Dary składać można w Wilkszynie w sklepie Kredens oraz w Pisarzowicach w sklepie Rabat.

10. Bardzo proszę o kontakt ze mną osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Meksyku.

11. 10 października rozpoczyna się przygotowanie do bierzmowania dla dorosłych. Szczegółowe informacje na stronie archidiecezji wrocławskiej.

12. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – Gość Niedzielny i Nowe Życie.

13. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, który wpłacają na konto parafialne na utrzymanie parafii.

14. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa, dlatego zachęcam do uczestniczenia we Mszy św. zwłaszcza osoby starsze i chore.

15. W ostatnią niedzielę odbyło się liczenie wiernych uczestniczących we Mszy św. Nasza parafia liczy (zgodnie z danymi meldunkowymi) 2825 osób, we Mszach uczestniczyło 629 osób, co daje 22,3%.

Zapowiedzi przedślubne:

• Zapowiedź III: