Ogłoszenia duszpasterskie 10.10.2021

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Msze święte w niedzielę: 8.30, 10.00, 11.30 i 16.00

Z kalendarza liturgicznego na ten tydzień:

• 13.10, środa – bł. Honorata Koźmińskiego
  • 15.10, piątek – św. Teresy od Jezusa
  • 16.10, sobota – św. Jadwigi Śląskiej

1. Kancelaria parafialna czynna w tygodniu po Mszy św. – patrz intencje.

2. Dzisiaj obchodzimy XXI Dzień Papieski połączony ze zbiórką na stypendia dla młodzieży ubogiej.

3. Dzieci komunijne zapraszam po obrazki.

4. Różaniec w październiku o godz. 17.30, w soboty o 16.30. W czasie różańca okazja do spowiedzi.

5. W środę po różańcu spotkanie dla ministrantów.

6. W środę po różańcu spotkanie modlitewne w Betlejemce. Temat spotkania: różaniec.

7. W czwartek obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Pamiętajmy o nauczycielach.

8. W sobotę o godz. 6.00 spod Katedry Wrocławskiej wyrusza piesza pielgrzymka do Trzebnicy.

9. Przez cały październik zbierane będą dary dla potrzebujących, wszystko, co przydaje się do kuchni. Dary składać można w Wilkszynie w sklepie Kredens oraz w Pisarzowicach w sklepie Rabat.

10. Bardzo proszę o kontakt ze mną osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Meksyku.

11. Na bocznym ołtarzu dostępne są kartki wypominkowe.

12. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – Gość Niedzielny i Nowe Życie.

13. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, który wpłacają na konto parafialne na utrzymanie parafii.

14. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa, dlatego zachęcam do uczestniczenia we Mszy św. zwłaszcza osoby starsze i chore.