Ogłoszenia duszpasterskie 20.02.2022

Msze święte w niedzielę: 8.30, 10.00, 11.30
nie ma Mszy św. o godz. 16.00

Z kalendarza liturgicznego na ten tydzień:

• 22.02, wtorek – Katedry św. Piotra
  • 23.02, środa – św. Polikarpa

1. Kancelaria parafialna czynna w ciągu tygodnia po Mszy świętej – patrz intencje.

2. W środę o godz. 18.30 spotkanie modlitewne w Betlejemce. Temat spotkania – Eucharystia i sprawy synodalne.

3. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie z Rodzicami dzieci komunijnych – dzieci otrzymają świece.

4. Organizowany jest wyjazd dla seniorów nad morze, od 12.09 do 22.09.2022, ośrodek AGAWA w Ustroniu Morskim. Koszt 1300 zł + koszt transportu autokarem. W cenie śniadania i obiadokolacje. Zapisy w zakrystii do końca maja.

5. Dzieci komunijne zapraszam po obrazki.

6. W dniu 20 lutego 2022 roku (niedziela) w godzinach od 16.00 do 18.00 w świetlicy wiejskiej w Wilkszynie (dla mieszkańców Wilkszyna i Miłoszyna) oraz w sali sportowej w Pisarzowicach (dla mieszkańców Pisarzowic) zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne, w których mieszkańcy będą mogli wypowiedzieć się w sprawie nadania praw miejskich dla miejscowości Miękinia.

7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – Gość Niedzielny i Nowe Życie.

8. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, który wpłacają na konto parafialne na utrzymanie parafii.

9. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa, dlatego zachęcam do uczestniczenia we Mszy św. zwłaszcza osoby starsze i chore.

Zapowiedzi przedślubne:

• Zapowiedź I: