Ogłoszenia duszpasterskie 6.03.2022

1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Msze święte w niedzielę: 8.30, 10.00, 11.30, 16.00

1. Kancelaria parafialna czynna w ciągu tygodnia po Mszy świętej – patrz intencje.

2. Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca – adoracyjna. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.

3. Od dzisiejszej niedzieli powraca popołudniowa Msza święta o godz. 16.00.

4. We wtorek o godz. 19.00 w Betlejemce drugie spotkanie synodalne. Tematem spotkania będzie „Słuchanie”. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do rozmowy o Kościele. Dodatkowe informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce Synod.

5. W piątek Droga krzyżowa o godz. 18.00.

6. Rozpoczęły się nauki przedmałżeńskie. Spotkania w soboty o godz. 18.00. Szczegółowy plan nauk dostępny jest na podstronie Nauki przedmałżeńskie.

7. Za tydzień zbiórka do puszki na misje Ad Gentes (ku ludom) – na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

8. 13 marca (niedziela) rozpocznie się przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla dorosłych. Szczegóły na stronie Archidiecezji wrocławskiej.

9. Organizowany jest wyjazd dla seniorów nad morze, od 12.09 do 22.09.2022, ośrodek AGAWA w Ustroniu Morskim. Koszt 1300 zł + koszt transportu autokarem. W cenie śniadania i obiadokolacje. Zapisy w zakrystii do końca maja.

10. Dzieci komunijne zapraszam po obrazki.

11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – Gość Niedzielny i Nowe Życie.

12. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, który wpłacają na konto parafialne na utrzymanie parafii.

13. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa, dlatego zachęcam do uczestniczenia we Mszy św. zwłaszcza osoby starsze i chore.

Zapowiedzi przedślubne:

• Zapowiedź III: