Ogłoszenia duszpasterskie 27.03.2022

4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Msze święte w niedzielę: 8.30, 10.00, 11.30, 16.00

1. Kancelaria parafialna czynna w ciągu tygodnia po Mszy świętej – patrz intencje.

2. We wtorek o godz. 19.00 w Betlejemce piąte spotkanie synodalne. Temat spotkania: „Współodpowiedzialni w misji”. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce Synod.

3. W poniedziałek w godzinach 17.00-19.00 w Betlejemce odbiór strojów komunijnych.

4. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. W piątek: 17.00 – spowiedź; 17.30 – Msza święta; 18.00 – Droga krzyżowa.

5. Dziękuję Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich za posprzątanie Betlejemki.

6. Organizowany jest wyjazd dla seniorów nad morze, od 12.09 do 22.09.2022, ośrodek AGAWA w Ustroniu Morskim. Koszt 1300 zł + koszt transportu autokarem. W cenie śniadania i obiadokolacje. Zapisy w zakrystii do końca maja.

7. Dzieci komunijne zapraszam po obrazki.

8. Bóg zapłać za ofiary składane na kwiaty do Bożego Grobu.

9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – Gość Niedzielny i Nowe Życie.

10. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, który wpłacają na konto parafialne na utrzymanie parafii.

11. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa, dlatego zachęcam do uczestniczenia we Mszy św. zwłaszcza osoby starsze i chore.

Zapowiedzi przedślubne:

• Dominika Szumera – Pisarzowice
    • Piero Di Fonte – Bari, Włochy
    • Emilia Kania – Wilkszyn
    • Piotr Szepietowski – Wrocław
    • Aleksandra Bora – Wilkszyn
    • Radosław Bora – Wilkszyn

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających zawarcie im małżeństwa, zobowiązany jest poinformować o tym Proboszcza parafii. Takimi przeszkodami są m.in.: trwanie w innym, ważnym ślubie kościelnym (małżeńskim, kapłańskim, zakonnym); bliskie pokrewieństwo.