Ogłoszenia duszpasterskie 03.04.2022

5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Msze święte w niedzielę: 8.30, 10.00, 11.30, 16.00

1. Kancelaria parafialna czynna w ciągu tygodnia po Mszy świętej – patrz intencje.

2. Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca – adoracyjna. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.

3. Dzisiaj w naszej parafii rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Szczegółowy program dostępny jest na podstronie Rekolekcje oraz na tablicy ogłoszeń przed kościołem.

4. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 18.30.

5. W sobotę nie będzie zbiórki dla ministrantów.

6. Organizowany jest wyjazd dla seniorów nad morze, od 12.09 do 22.09.2022, ośrodek AGAWA w Ustroniu Morskim. Koszt 1300 zł + koszt transportu autokarem. W cenie śniadania i obiadokolacje. Zapisy w zakrystii do końca maja.

7. Dzieci komunijne zapraszam po obrazki.

8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – Gość Niedzielny i Nowe Życie.

9. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, który wpłacają na konto parafialne na utrzymanie parafii.

10. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa, dlatego zachęcam do uczestniczenia we Mszy św. zwłaszcza osoby starsze i chore.

Zapowiedzi przedślubne:

• Dominika Szumera – Pisarzowice
    • Piero Di Fonte – Bari, Włochy
    • Emilia Kania – Wilkszyn
    • Piotr Szepietowski – Wrocław
    • Aleksandra Bora – Wilkszyn
    • Radosław Bora – Wilkszyn
    • Kamil Rychcik – Wilkszyn
    • Sandra Krawczyńska – Wrocław

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających zawarcie im małżeństwa, zobowiązany jest poinformować o tym Proboszcza parafii. Takimi przeszkodami są m.in.: trwanie w innym, ważnym ślubie kościelnym (małżeńskim, kapłańskim, zakonnym); bliskie pokrewieństwo.