Ogłoszenia duszpasterskie 17.04.2022

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Życzę, aby Zmartwychwstały Chrystus umocnił w Was wiarę, nadzieję i miłość, i aby udzielił łask, których najbardziej potrzebujecie. Niech w tym wyjątkowym czasie napełni Wasze serca pokojem i radością. Ks. Proboszcz

Msze święte w Niedzielę Zmartwychwstania: 7.00, 10.00, 11.30, 16.00

Msze święte w Poniedziałek Wielkanocny: 8.30, 10.00, 11.30, 16.00

1. Kancelaria parafialna czynna w ciągu tygodnia po Mszy świętej – patrz intencje.

2. W poniedziałek taca przeznaczona jest na Papieski Wydział Teologiczny i Metropolitalne Wyższe Seminarium Duchowne.

3. Za tydzień obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego – o godz. 15.00 w kościele Koronka do Miłosierdzia Bożego.

4. Organizowany jest wyjazd dla seniorów nad morze, od 12.09 do 22.09.2022, ośrodek AGAWA w Ustroniu Morskim. Koszt 1300 zł + koszt transportu autokarem. W cenie śniadania i obiadokolacje. Zapisy w zakrystii do końca maja.

5. Dzieci komunijne zapraszam po obrazki.

6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – Gość Niedzielny i Nowe Życie.

7. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, który wpłacają na konto parafialne na utrzymanie parafii.

8. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa, dlatego zachęcam do uczestniczenia we Mszy św. zwłaszcza osoby starsze i chore.