Ogłoszenia duszpasterskie 24.04.2022

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Msze święte w niedziele: 8.30, 10.00, 11.30 i 16.00
Msze święte w tygodniu – patrz intencje.

1. Kancelaria parafialna czynna w ciągu tygodnia po Mszy świętej.

2. Dzisiaj o godz. 15.00 w Katedrze Wrocławskiej odbędzie się konsekracja biskupia ks. Macieja Małygi.

3. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 w kościele Koronka do Miłosierdzia Bożego.

4. W środę o godz. 18.30 spotkanie modlitewne w Betlejemce.

5. Za tydzień przypada I niedziela miesiąca oraz Niedziela Biblijna. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.

6. Organizowany jest wyjazd dla seniorów nad morze, od 12.09 do 22.09.2022, ośrodek AGAWA w Ustroniu Morskim. Koszt 1300 zł + koszt transportu autokarem. W cenie śniadania i obiadokolacje. Zapisy w zakrystii do końca maja.

7. Dzieci komunijne zapraszam po obrazki.

8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – Gość Niedzielny i Nowe Życie.

9. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, który wpłacają na konto parafialne na utrzymanie parafii.

10. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa, dlatego zachęcam do uczestniczenia we Mszy św. zwłaszcza osoby starsze i chore.

Zapowiedzi przedślubne

• Zapowiedź I:
    • Emanuella Gołczyńska – Pisarzowice
    • Jakub Dorociński – Mysłowice

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających zawarcie im małżeństwa, zobowiązany jest poinformować o tym Proboszcza parafii. Takimi przeszkodami są m.in.: trwanie w innym, ważnym ślubie kościelnym (małżeńskim, kapłańskim, zakonnym); bliskie pokrewieństwo.