Chór parafialny

Materiały nutowe

Wszystkie nuty znajdziesz w bibliotece nut.

Kolejna próba

Zapraszamy na kolejną próbę. Spotykamy się w niedzielę, 17.12.2017 o godz. 17:00 w domu Państwa Brosiów.

Informacje dla kandydatów

Serdecznie zapraszamy do chóru parafialnego młodzież, studentów i osoby dorosłe, które chcą swoim śpiewem ubogacać liturgię w naszym kościele i rozwijać swoje zdolności muzyczne. Do śpiewania w chórze nie jest konieczna znajomość nut, ale muzykalność i chęć chwalenia Pana Boga przez śpiew.

Przede wszystkim przygotowujemy repertuar na dwa najważniejsze momenty w roku liturgicznym ‒ Uroczystość Narodzenia Pańskiego oraz Triduum Paschalne (w tym roku wypada w dniach 29-31 marca 2018). Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały oraz przyjazną atmosferę. Próby odbywają się w domach prywatnych wieczorami, w czasie dogodnym dla wszystkich (zwykle w niedziele wieczorem).

Jeżeli jesteś gotowy(a) poświęcić swój czas i umiejętności dla dobra naszej parafii, dołącz do nas.

Możesz porozmawiać osobiście z Mateuszem, naszym organistą, po każdej Mszy Świętej niedzielnej, lub napisać maila do Katarzyny Broś: katarzyna.bros@interia.pl