• 16.10, poniedziałek – św. Jadwigi Śląskiej, Patronki Śląska i Archidiecezji Wrocławskiej – uroczystość
  • 17.10, wtorek – św. Ignacego Antiocheńskiego
  • 18.10, środa – św. Łukasza, Ewangelisty – święto
  • 20.10, piątek – św. Jana Kantego

1. Kancelaria czynna w dni powszednie po mszach świętych – patrz: intencje.
  2. Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 18:00, w soboty o godz. 16:30.
  3. W sobotę wyrusza piesza pielgrzymka do Trzebnicy. Wyjście spod Katedry Wrocławskiej o godz. 6:00
  4. Dzisiaj obchodzimy XXIII Dzień Papieski w Polsce, połączony ze zbiórką na stypendia dla młodzieży.
  5. Dzisiaj zapraszam całe rodziny na godz. 15:00 na piknik w ogrodzie za plebanią. Prosimy, aby kto może, zabrał ze sobą kiełbaski, ciasta, coś do picia. W czasie pikniku w Betlejmce będzie osobny kącik dla młodzieży z ciepłą herbatą i planszówkami.
  6. Dzieci zapraszam po Mszy św. po naklejki.
  7. W przyszłą niedzielę odbędzie się liczenie wiernych uczestniczących we Mszach świętych.
  8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  9. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.